להחליט מה לא לעשות, חשוב באותה מידה כמו להחליט מה כן לעשות

רותמים למעלה 25 שנות ניסיון להצלחתך

אודות

אכפת לנו מכל מקרה שאנחנו לוקחים. אתם יכולים להיות בטוחים שאנו מאמינים בצדקת המקרה ונלחם באומץ כדי להשיג את התוצאה ההוגנת והנכונה. הדבר בא לידי ביטוי בתשוקה וברצון העיקש שלנו להשיג את התוצאה הטובה ביותר. אנו מבינים שהלקוחות עסוקים בענייניהם ורוצים להיות עם ראש שקט בידיעה שמישהו דואג לשים את אינטרסים שלהם בראש מעייניהם, כשהם עצמם לעיתים אינם פנויים לעשות זאת. 

למה אנחנו

נלהבים מכל מקרה ומקרה אותו אנו לקוחים על עצמנו לטיפול

 

איננו חוששים להתעקש על מה שאנחנו מאמינים בו, עושים את מלאכתנו ביסודיות ולעולם לא נרתעים כשמתעוררים מכשולים. אנו אוהבים להיות אלה שיובילו את הסוגייה שבטיפולנו לכיוון שאנחנו רוצים. בעלי תודעת שירות גבוהה, מודעים לצרכי לקוחותינו ודואגים ליידע ולשתפם כאשר הדבר נדרש וכן בהתאם לרצונותיהם וצרכיהם. 

ההבנה הנרחבת שלנו בחוק משולבת בשפע של ניסיון עסקי המשתרע על כל הרמות. זוהי תכונה שעוברת בכל הצוות שלנו, ומחמשת אותנו בכלים הדרושים לטיפול בתיקים מכל מורכבות.

הרקע שלנו

משרד עורכי דין המצוי בחיפה. אנו ידועים בעיקשותנו ובגישה בלתי מתפשרת בייצוג לקוחותינו כך שאנו נעשה כל מאמץ, גם מקום שאחרים לא יעשו זאת, על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו. 

אנו מתמחים בליטיגציה מסחרית ופרטית הן עבור לקוחות מסחריים והן עבור הלקוחות הפרטיים. אנו מאמינים כי תקשורת חזקה היא חיונית. זו הסיבה שתשוקתנו לעבודה שאנו מבצעים תואמת את המחויבות שלנו לשמור על לקוחותינו מעודכנים ושותפים לכל שלב של התהליך. 

משרדנו צבר מוניטין בקרב חברות ואנשים פרטיים מאז הוקם בשנת 1996 על ידי עורך הדין ניצן בר-אילן. המשרד מעניק מאז שירותים משפטיים בלתי מתפשרים עבור לקוחותיו. לקוחות רבים שהצטרפו למשרד מאז היוסדו עשו כן על פי המלצות מלקוחות קיימים וממשיכים להימנות על לקוחותינו עד היום. 

איננו נוטלים על עצמנו כל תיק שכן אנו מעדיפים שלא לטפל אם איננו יכולים לתת את הטיפול המקצועי ברמה הגבוהה ביותר. כל צוות המשרד חולק את הרצון והתשוקה למתן שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו לאחר בחינה והיכרות עמוקה עם רצונו, סגנונו וצרכיו של כל לקוח ולקוח. 

צוות המשרד

תמונות מהמשרד

WhatsApp
ברוכים הבאים למשרד ניצן בר-אילן חברת עורכי דין
לכל שאלה מוזמנים לשלוח לנו הודעה
דילוג לתוכן