מחלוקות בנייה

סוגיות הקשורות לעבודות בנייה יכולות להיות מלחיצות ביותר, במיוחד אם הקבלן השאיר אותך עם פרויקט לא גמור או שאתה מאמין שעבודות בוצעו בצורה לא טובה. אנו מבינים את הקשיים הכרוכים בפעולה נגד קבלן, אך יש לנו ניסיון ומומחיות להבטיח שהתהליך יהיה ללא טרחה ככל האפשר.

כשעבודות בנייה משתבשות זה יכול לגרום לשיבוש ניכר. עם זאת יש לזכור כי גם במקרים בהם לא נחתם חוזה רשמי, החוק קיים כדי להגן עליך. על ידי גיוס עזרת משרד עורכי דין מומחה, אתה יכול להבטיח שיש לך את הסיכוי הטוב ביותר להביא את המחלוקת שלך למסקנה מתאימה ומשביעת רצון.

איך אנחנו יכולים לעזור

אנשים רבים אינם בטוחים מהי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם סוגיות סביב סכסוכי בנייה. יש הרבה שאלות שבעלי בתים שואלים, והתשובות עליהן אינן תמיד ברורות מאליהן. אלו כוללים:

 

  • האם יש לשלם לקבלן למרות שטרם השלים את העבודה?
  • האם ניתן להחליף את הקבלן בקבלן אחר ומי ישלם על כך?

 

אנו כאן כדי לעזור לך לענות על שאלות אלה, לספק את כל ההנחיות הדרושות לך בכדי להתקדם במחלוקת שלך, ולתת לך את ההזדמנות הטובה ביותר להשיג את התוצאה הנדרשת.

פעולות בשם הקבלן

פירוש המומחיות שלנו בתחום זה שאנו מסוגלים לפעול גם בשם הקבלן במצב של מחלוקת. לדוגמה, אם אתה בונה ולא משלמים לך עבור עבודה שסיימת או עבדת עליה, ואתה מרגיש שתשלום זה אמור להתקרב, אנו יכולים להציע את העזרה הדרושה לך בכדי להביא את העניין לפתרון מספק.

משרדינו הינו בעל ניסיון רב שנים במתן פתרונות בכל תחום פעולות קבלני המשנה, תוך שמירה קפדנית על אינטרס הלקוח.

במידה ואתם בעיצומה של דילמה משפטית בכל תחומי הליטיגציה, נשמח לסייע ולכוון אתכם לתוצאה הרצויה.

ניתן ליצור קשר בטלפון או לחילופין באמצעות הטופס המקוון.

WhatsApp
ברוכים הבאים למשרד ניצן בר-אילן חברת עורכי דין
לכל שאלה מוזמנים לשלוח לנו הודעה
דילוג לתוכן