שותפויות

אם אתה מתקשר בשותפות עסקית, נוכל לספק את כל הייעוץ והתמיכה המשפטית הדרושה לך. אנו נדאג שכל הסכם ישקף את הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר ועוזר לעמוד ביעדים שלך.

דבר איתנו עוד היום וברר כיצד אנו יכולים לסייע לך בזמן כה חשוב עבורך ועבור העסק שלך. התקשרו אלינו או מלאו את טופס המקוון שלנו, שיאפשר לנו להתקשר אליכם חזרה בזמן הנוח לכם.

גישתנו

אנו יודעים שכשאנשים נכנסים לשותפות עסקית הם רוצים לעשות דברים כמו שצריך. אנו ידועים בתשומת לבנו לפרטים. נעבור על כל המסמכים כדי לוודא שהם מתאימים לכם.

יש לנו ניסיון בסיוע לעסקים בכל הגדלים וידע נרחב בדיני שותפויות. אנו נסייע לך כך שתוכל להיות במצב הטוב ביותר כדי להתקדם ובסופו של דבר לעמוד ביעדים העסקיים שלך.

הצוות שלנו יספק לך הסכם שותפות מפורט, מנוסח היטב עם טובתך בבסיסו.

מדוע עזרה משפטית חשובה

הקמת שותפות היא צעד חשוב לכל עסק. פנייה לעזרה משפטית מומחית חיונית להבטיח שהכל יעבור בצורה חלקה וכי כל אבני היסוד מכוסים מבחינה משפטית. כישלון בדברים הנכונים בפעם הראשונה עלול לחזור לרדוף אותך במועד מאוחר יותר, במיוחד אם השותפות נתקלת בקושי כלשהו.

הסוגיה הראשונה טרם הקמת שותפות הינה הבחירה האם להקים שותפות מוגבלת רשומה או שותפות בלתי רשומה. מענה לשאלה זו נעוץ בשיקולים רבים, פרקטיים, משפטים ומיסויים. 

להבדיל משותפות שאינה רשומה, שותפות רשומה חוסה תחת הוראות החוק (פקודת השותפויות) והיא יכולה להיות שותפות מוגבלת עליה חלות הוראות ומגבלות שונות, הן בהקמתה והן בניהולה על ידי השותפים. 

השירותים שלנו

אנו מספקים מגוון שירותים למי שנכנס או למי שהינו כבר שותף בשותפות עסקית, הכוללים:

  • בחירת מנגנון השותפות
  • הסכמי שותפות
  • פתרון מחלוקות
  • מעמד של שותף וזכויות דיני עבודה
  • מבנים עסקיים אלטרנטיביים

 

לקבלת מידע נוסף ולברר כיצד אנו יכולים לעזור בכל היבט ביצירה או ניהול מוצלח של השותפות העסקית שלך, צרו קשר עוד היום. כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו

WhatsApp
ברוכים הבאים למשרד ניצן בר-אילן חברת עורכי דין
לכל שאלה מוזמנים לשלוח לנו הודעה
דילוג לתוכן